Info about Rivaldo Pereira
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 4 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Age | 28 |
| Height | 73.6 inch (187 cm) |
| Last Weigh-In | 169.1 lbs (77 kg) |
Rivaldo Pereira
4 - 2 - 0
(W-L-D)

Jamie
Siraj

Zhemiao
Yu
KO/TKO
0
Sub
0
8:3934
Avg fight time
33
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| AEFC | 1 |
| FCL | 1 |
| HXMMA | 1 |
| PFL | 1 |
| RAJU | 1 |
| Not defined | 1 |
10.04.2026 • PFL Africa 1
Round
1
Time
2.09
Method
body shot to ground strikes
3 - 2 -
(W-L-D)
3 - 1 -
(W-L-D)
Event
PFL Africa 1
Finishing move
body shot to ground strikes
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
Weight
169.1 lbs (76.7 kgs)
15.11.2025 • Status: cancelled
Finishing move
cancelled bout
Division
170 lbs (77.1 kg)
20.09.2025 • MMA Raju 18
Round
1
Time
1.24
Method
submission
2 - 2 -
(W-L-D)
4 - 1 -
(W-L-D)
Event
MMA Raju 18
Finishing move
armbar
BILLING
Co-Main Event
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
03.08.2025 • Status: cancelled
Finishing move
cancelled bout
Division
174 lbs (79.0 kg)
15.03.2025 • Fighter Combat League 2
Round
3
Time
15.00
Method
decision
1 - 2 -
(W-L-D)
6 - 7 -
(W-L-D)
Event
Fighter Combat League 2
Finishing move
unanimous
BILLING
Co-Main Event
Bout format
3 x 5
Division
161 lbs (73.0 kg)
01.02.2025 • Hexagone MMA 24
Round
3
Time
15.00
Method
decision
1 - 1 -
(W-L-D)
1 - 0 -
(W-L-D)
Event
Hexagone MMA 24
Finishing move
unanimous
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
1 - 0 -
(W-L-D)
1 - 0 -
(W-L-D)
Event
AEF 9
Finishing move
unanimous
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
04.05.2024 • Fearless Fighting Championship
Round
1
Time
3.18
Method
ko/tko
0 - 0 -
(W-L-D)
1 - 1 -
(W-L-D)
Event
Fearless Fighting Championship
Finishing move
punch
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 4 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Age | 28 |
| Height | 73.6 inch (187 cm) |
| Last Weigh-In | 169.1 lbs (77 kg) |