Info about Natan Niewiadomski
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 3 |
| Loss | 0 |
| Draw | 0 |
| Age | 26 |
| Height | 71.3 inch (181 cm) |
| Last Weigh-In | 171.1 lbs (78 kg) |
| Country | Poland |
Natan Niewiadomski
3 - 0 - 0
(W-L-D)
Poland
Kacper
Frątczak

Patrick
Spirk
KO/TKO
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
6:5726
Avg fight time
22
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| DWM | 2 |
| OKMMA | 1 |
11.04.2026 • OKTAGON 86: Materla vs. Jungwirth
Round
1
Time
3.08
Method
submission
2 - 0 -
(W-L-D)
5 - 3 -
(W-L-D)
Event
OKTAGON 86: Materla vs. Jungwirth
Finishing move
rear naked choke
BILLING
Preliminary Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
Weight
171.1 lbs (77.6 kgs)
06.09.2025 • Status: cancelled
Finishing move
cancelled bout
21.06.2025 • DWM Fight Night 4
Round
3
Time
15.00
Method
decision
1 - 0 -
(W-L-D)
0 - 0 -
(W-L-D)
Event
DWM Fight Night 4
Finishing move
unanimous
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
176 lbs (80.0 kg)
29.03.2025 • DWM Fight Night 3
Round
1
Time
2.42
Method
submission
0 - 0 -
(W-L-D)
0 - 0 -
(W-L-D)
Event
DWM Fight Night 3
Finishing move
rear naked choke
BILLING
Main Card
Bout format
3 x 5
Division
170 lbs (77.1 kg)
29.03.2025 • Status: cancelled
Finishing move
cancelled bout
Division
170 lbs (77.1 kg)
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 3 |
| Loss | 0 |
| Draw | 0 |
| Age | 26 |
| Height | 71.3 inch (181 cm) |
| Last Weigh-In | 171.1 lbs (78 kg) |
| Country | Poland |